Różności

Dzisiaj będzie trochę ciekawostek, które w ostatnim czasie wpadły w moje ręce  ;-)

Różności

 

Moja ukochana rzecz ostatnich dni to ta matowa pomadka w płynie firmy Bell. Nawet sobie nie wyobrażacie ile się nabiegałam za odpowiednim kolorem. Moja poprzednia została wykorzystana maksymalnie i już do niczego się nie nadawała, potrzebowałam czegoś na już. Zdążyłam odwiedzić kilka drogerii; w pierwszej – cudownie, -70% na wszystkie kosmetyki, niestety przyszłam za późno i wybór był bardzo mały… W drugiej był chyba jeszcze mniejszy i nie znalazłam wymarzonego koloru. Nabiegałam się w tę i z powrotem licząc na to, że w końcu znajdę ten odpowiedni i znalazłam – w markecie. Kolor ma cudowny (love story), trochę szybko się ściera, ale jestem w stanie to wybaczyć tak taniemu kosmetykowi  ;-)
Co do tej maski do włosów mam mieszane uczucia… Moje włosy są po niej strasznie obciążone i wyglądają bardzo, bardzo smutno; są też bardzo mięciutkie i ten piękny zapach, który długo się utrzymuje.
Jak wspominałam trochę się bawiłam w kuchni, m.i. trochę zmodyfikowałam ten przepis na Kinder Country. Zawsze muszę zrobić coś po swojemu  :-P najważniejsze, że było zjadliwe (nie chwaląc się – nawet całkiem dobre!).

11 Komentarze

  1. Bardzo fajne zakupy :) cieszę się,że kupiłaś to co miałaś kupić.
    Ale bym zjadła Kinder Country. Uwielbiam je a jeszcze jakbym sama takie zrobiła to już w ogóle

    • Byłam zaskoczona tym, że smakował tak podobnie. Trzeba tylko dodać więcej mascarpone, żeby całość się nie „rozjechała” na talerzu :p

  2. Naprawdę trudno znaleźć dobry odcień błyszczyka czy kolorowej pomadki. Przynajmniej mi. A jak już się znajdzie no to jest radość i trzeba koniecznie zapamiętać nazwę koloru ;D. Jeśli chodzi o Syoss to jakoś nie używam kosmetyków z tej firmy. Miałam kiedyś szampon. Słyszałam też negatywne opinie, ale i dobre się zdarzyły. Czasem zapach jakiegoś kosmetyku jest piękny i trudno zrezygnować z niego. Ja np. mam włosy cienkie i też odżywki w bardzo małej ilości stosuję, bo nie chcę ich obciążać i tak na drugi dzień są oklapnięte.

  3. Takie ciacho to bym zjadła! Co do odżywek do włosów to używam odżywki w sprayu Marion Natura Silk i nie narzekam. :) W końcu przestały mi wypadać włosy.. I łatwiej jest mi je rozczesać. A dla osoby, która ma długie kudły brak kołtunów jest bardzo ważny. :D
    Pozdrawiam, M.

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.