Work hard! Be happy! Enjoy your life in Wayward Pines!

Chyba odrobinę przesadziłam z moją nieobecnością tutaj. Postanowiłam, że napiszę; wykorzystam wolną chwilę; zwłaszcza, że ostatnio to rzadkość; dodatkowo nie czuję się dziś najlepiej, obym tylko nie rozchorowała się na sam weekend. 

Starczy tego marudzenia! Dzisiaj będzie o serialu. I to nie byle jakim! 
Naprawdę ciężko mi znaleźć coś, w co się wkręcę i będę chciała regularnie oglądać. Zazwyczaj po kilku odcinkach się nudzę lub zapominam, że się za jakiś zabrałam. Wreszcie znalazłam serial, który mnie zainteresował. Każdy odcinek powodował, że wiedziałam mniej zamiast więcej. Niczego nie dało się przewidzieć, każdy odcinek wprowadza zamęt i wywraca wszystko, czego już udało nam się domyślić. Jedynym minusem było kilka „krwawych” odcinków – ja naprawdę nie mogę patrzeć na coś takiego  ;-) Chociaż skoro mimo wszystko go polecam, to chyba to coś znaczy, prawda? 

Pierwszy odcinek zazwyczaj ma nas wprowadzić w świat serialu… Zdecydowanie tak nie jest… Tylko nam się wydaje, że wiemy, o co chodzi. Tak naprawdę jesteśmy bardzo daleko od prawdy i jeszcze sporo zajmie nam dotarcie do niej. 

Jesteście fanami seriali detektywistycznych? Polecam zagubić się w świecie „Miasteczka Wayward Pines”.
Powstał w oparciu o trylogię Blake’a Crouch’a; nie wiem, na ile jest podobny, bo nie czytałam tych książek, ale podobno były jeszcze lepsze!

Wayward Pines

8 Komentarze

  1. Wygoolowałam ten serial ,a tu się okazuje, że już się kiedyś na niego natknęłam ;D. Skoro polecasz, to może się skuszę i zapoznam się z pilotażowym odcinkiem. ;)

  2. Zastanawiałam się nad rozpoczęciem oglądania tego serialu, bo zwiastun był bardzo zachęcający, Niestety potem jakoś mi to umknęło…
    A może dzisiaj obejrzę pierwszy odcinek, bo mi o nim przypomniałaś?
    Trzymaj kciuki, bo jestem paskudna w kwestii zaczynania nowych seriali. :D
    Pozdrawiam serdecznie i dużo zdrówka ślę, M.

  3. O proszę! Szukałam ostatnio seriali, które mogłabym obejrzeć. Chyba dodam ten do listy, bo bardzo lubię takie klimaty :)

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.