W obiektywie

Przeczytałam gdzieś, że kiedy trzymamy aparat, stajemy się bardziej wrażliwi na to, co nas otacza. Na pewno jest w tym krzta prawdy. Może to kwestia tego, że wtedy sama szukam najlepszych kadrów, staram się znaleźć najlepsze światło i ciekawe połączenia kolorów. 
W ubiegłym tygodniu trochę pobiegałam po okolicy. Najlepsze zdjęcia i tak (moim zdaniem) wyszły w moim ogródku  :-P

DSC02216DSC02223 DSC02226

Czasami zabieram ze sobą aparat, kiedy gdzieś jadę rowerem. Ostatnio mniej jeździłam sama, a więcej z kimś, dlatego też nie miałam okazji by zrobić jakieś ciekawsze zdjęcia. 

DSC02234 DSC02236

Lubicie się czasem gdzieś wybrać tylko po to, by poszukać tego „czegoś” wartego sfotografowania? :) Ja potrzebuję do tego odpowiedniego nastroju. Zdarza się też, że nie mam przy sobie nic poza komórką, dzięki temu wiem, że przy dobrym świetle też się spisuje. 

18 Komentarze

 1. Z powodu zdjęc kwiatków skusiłam się na konto na Instagramie… ale ja nie szukam okazji, same wchodza pod obiektyw – i nie korzystam z aparatu fogograficznego,a tylko z tego w komórce:). Twoje kwiatki śliczne:)

 2. Lubię fotografować, kiedyś myślałam nawet o zakupie bezlusterkowca jednak zrezygnowałam – zbyt delikatny na moje górskie podróże ;)

 3. Oj, w focikach jestem taka sobie.. Chciałam kupić sobie aparat fotograficzny (bardzo), ale sama nie wiem czy fotografia mnie aż tak pociąga? Może wyjdzie w praniu? Na razie mam telefon z dość dobrym aparatem więc nie narzekam!
  …..a jeżeli chodzi o fotki kotków to podobno jestem mistrzem cudnych i słodkich ujęć. :D
  Pozdrawiam, M.

  • Właściwie powiedzieć, że robiłam je „moim” aparatem to trochę za dużo. Raczej powiedziałabym „rodzinnym”, którym się dzielimy. Na swój wyłączny użytek mam małą wygodną cyfróweczkę od Fujifilm i oczywiście komórkę.
   Nie potrafię fotografować zwierząt, żadnych :p

 4. Ja to uwielbiam chodzić w różne miejsca na spacery i robić zdjęcia wszystkiego dookoła ale i tak chyba najbardziej uwielbiam fotografować niebo. Jest to dla mnie tak odprężająca czynność, więc robię ją bardzo często :)

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.